MOBİZ MNVR H2-4 Hibrid IP+AHD ile her gelişme HD kalitesinde gözünüzün önünde!

Sistemlerimiz, Resmi Gazete’de yayınlanan İçişleri Bakanlığı yönetmeliğine tamamen uygun olup, EN50155, CE, EMC, E-Mark sertifikalarının yanında araç içi kullanımına yönelik vibrasyon testlerinden başarıyla geçmiş bir üründür.

Toplu taşıma, uzun yol, kargo, para nakil araçları, taksiler, okul servisleri artık daha güvenli!
Araç içine ve dışına takılan gece görüşlü, otomatik iris lensli, darbeye-suya, ısıya-soğuğa dayanıklı özel kameralar gözden kaçabilecek gelişmeleri GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNE SERİYOR!
IP Kameralar ve AHD Kameralar, araç içinden ve dışından aldığı görüntüleri, KARA KUTU dediğimiz MOBİZ MNVR H2-4 Hibrid’e gönderiyor.
MOBİZ MNVR H2-4 Hibrid tarafından hard diske kaydedilen veriler, yazılımı MOBİZ’e ait olan özel bir sıkıştırma tekniği ile 3G/4G/4,5G bağlantıya gönderiliyor.
Bu görüntüler ve ses kayıtları, 3G/4G/4,5G bağlantıyla internete taşınıyor.
Elde edilen veriler, internet yoluyla izleme merkezindeki server’e ulaştırılıyor.

1’DEN FAZLA KULLANICI, AYNI ANDA İZLEYEBİLİYOR!
İzleme merkezindeki server, güçlü ve süper yüksek hızda interneti ve MOBİZ MNVR H2-4 Hibrid’ea ait özel yazılımlar ile, araçta bulunan kameraların aldığı görüntüleri aynı anda 1’den fazla kullanıcının izlemesine ve değerlendirmesine olanak tanır!

ANINDA GÖRÜNTÜ
GPS antenimiz, uydulardan aldığı konum bilgilerini MOBİZ MNVR H2-4 Hibrid’ deki hard diskte bulunan görüntülerle birlikte dijital harita üzerinde kaydeder. Aynı anda üzerinde bulunan 3G/4G bağlantıyla sunucu üzerine günlük yapılan rota kaydedilir. MOBİZ’e özel yazılımımızla aynı anda hem harita üzerinde aracınızı takip eder, hem de canlı görüntülerini eş zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Özel raporlama arayüzlerimiz ile detaylı sürücü raporlamaları alabilir, araçtan gelen alarmlardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

İster PC, ister Notebook, ister Tablet, ister Iphone, ister Android tabanlı sistemler üzerinden canlı ve stabil görüntü ile araç takip MOBİZ MNVR H2-4 Hibrid’de.

KONTROL, İZLEME MERKEZİNDE
Aracın yağ, su, yol bilgisayarı, alarm sistemini tanıyan MOBİZ MNVR H2-4 Hibrid’imiz aracılığıyla tüm raporlar bulunulan yerden alınabiliyor.